zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Baza Noclegowa

MARINA KLUB to turystyczno - wypoczynkowy kompleks obiektów dla wszystkich gości, którzy odwiedzają Półwysep Helski, dla wodniaków, dla wędkarzy morskich i zwolenników deski - miłośników windsurfingu lub kite'a, dla uprawiających sporty motorowodne, dla płetwonurków /nurkowanie z  akwalungiem/, dla turystów zmotoryzowanych, /caravaning, camper/ i tych, którym bliskie są turystyka motocyklowa lub turystyka rowerowa. 

Serdecznie zapraszamy do cudownie położonej na Półwyspie Helskim Mariny...  Nasz ośrodek - Marina Klub - mieści się przy portach jachtowym i rybackim w Jastarni /patrz foto powyżej/, niedaleko dworca PKP Jastarnia-Wczasy i około 2 km od stacji Jastarnia-Domki.  Jesteśmy w dawnych budynkach LOK-u, którego dobre tradycje będziemy kontynuować, tak by zapewnić Państwu spokojny i aktywny wypoczynek w Jastarni i na Półwyspie Helskim.  Malownicza przyroda i zabytki Helu sprzyjają tu rekreacji przez cały rok - wiosną, latem, jesienią i  w zimie  !!

Przez cały Hel i dalej, aż do Redy, prowadzi ścieżka rowerowa. Jadąc rowerami możemy podziwiać pobliskie Parki Krajobrazowe i Narodowe, gdzie odnajdziemy historyczne, polskie schrony bojowe. Dotrzemy też do znanego z II wojny światowej wybrzeża Westerplatte. W Helu czeka na was fokarium lub Muzeum Rybołówstwa.

Inne miejscowości rozlokowane nad Zatoką Pucką wzdłuż Mierzei Helskiej to Jurata, Kuźnica Morska, Chałupy i Władysławowo.

To tu, przez miejscowości Władysławowo, Swarzewo, Gnieżdżewo, Puck, Rzucewo, Osłonino, Mechelinki  rozciąga się Nadmorski Park Krajobrazowy, wydzielono w nim rezerwaty Słone Łąki, Beka i Mechelińska Łąka.

Hel i Zatoka Pucka to idealne miejsce (jedno z najlepszych w Polsce i w Europie) dla lubiących windsurfing i kite – sprzyja im płytka woda w zatoce oraz dobre warunki wietrzne. Wokół zatoki usadowiła się niejedna szkółka windsurfingowa lub  szkółka kitesurfingowa  /kite, kiteboarding/ pomagająca młodym adeptom poznać abecadło tych dyscyplin. W czasie wakacji można tu zdobyć patent żeglarza lub sternika i popływać statkami, jachtami i na motorówkach.

SeaDevil, pobliska  szkoła nurkowania  daje szansę by przejść kurs płetwonurka, co umożliwi Wam nurkowanie w Bałtyku pełnym wraków i innych niespodzianek.
Portowa motorówka zapewnia atrakcje takie jak narty wodne i pływanie na bananie.

Miłośnicy sportów wodnych - WSZYSTKICH WAS ZAPRASZAMY do Marina Klub
- czeka tu na Was wygodna baza noclegowa,  - oferujemy też urozmaicone wyżywienie
- Tawerna na Końcu Świata  zapewni Wam relaks przy muzyce - bawcie się i tańczcie do rana

Dla tych którzy wybierają wypoczynek nad Bałtykiem znajdą się czyste, piaszczyste plaże, kąpiele słoneczne lub kąpiele w morzu. Oczywiście są też wydzielone i strzeżone przez ratowników kąpieliska morskie i te od strony zatoki. Do plażowania i opalania na pewno nie zabraknie miejsca. Wieczorami można tam przeżywać zapierające dech w piersiach zachody słońca, a rankiem podziwiać niejeden przepiękny wschód słońca. Z naszej Mariny można odbywać odświeżające, dzięki morskiej bryzie, romantyczne spacery brzegiem morza.

Dla gości, którzy zaszczycą nas swoją obecnością wraz z dziećmi, przygotowaliśmy ładny i funkcjonalny plac zabaw dla dzieci, dzięki któremu nasze pociechy łatwiej zorganizują sobie czas, a i my nawiążemy nowe znajomości.

Wieczorami można integrować się w pobliskiej i zaprzyjaźnionej Tawernie Na Końcu Świata, gdzie w sezonie letnim odbywają się codzienne koncerty, gra muzyka na żywo, a znani  DJ'e prowadzą imprezy.

Można też korzystać z placu przygotowanego na ognisko i na grilla.

Staramy się by Marina Klub była miejscem gdzie atrakcyjnie i miło można spędzić urlop nad morzem. Pociąga Cię Jastarnia, wczasy rodzinne z wyżywieniem lub pobyt grupy zorganizowanej -zapraszamy

Mamy wolne pokoje do wynajęcia: są   to   pokoje dwuosobowe, pokoje dla 3, 4 i 5 osób oraz pokoje typu studio dla 3-4 osób /są to 2 łączone pokoje/.
Każdy ww. pokój jest o wyższym standardzie z łazienką,  z toaletą  i  TV.

Są u nas też  tanie pokoje - Jastarnia - gdzie komfort jest niższy, a  standard podstawowy  -  wspólny prysznic.
Wedle życzenia do takiego pokoju można np. wstawić dodatkowe łóżko.

patrz baza noclegowa Klubu Marina

Dla naszych zmotoryzowanych gości dostępny jest dozorowany i monitorowany parking.
W Marina Klub możliwe jest parkowanie przyczepy kempingowej - tak można zorganizować urlop nad morzem „we własnym pokoju”. 

UWAGA !!   Po sezonie, wszyscy uwielbiający karawaning i przyczepy kempingowe, mają możliwość zaparkowania przyczep na naszym terenie i pozostawienia ich pod naszym nadzorem przez całą zimę  /zimowanie przyczep kempingowych.

Goście Klubu Marina mogą korzystać z naszej wyśmienitej stołówki, można tu wykupić śniadania, obiady, kolacje w preferencyjnych cenach.

Już dziś w swe podwoje zaprasza Państwa Tawerna na Końcu Świata, gdzie zawsze oferowana jest naprawdę świeża ryba na zamówienie, gdzie można zjeść posiłek tradycyjny jak i dobrać bardziej wyszukane dania kuchni polskiej lub europejskiej. Kolejna nasza specjalność to  znakomita pizza prosto z pieca, którą podaje zawsze miła obsługa.
Jest też wyśmienicie wyposażony bar, gdzie ludzie o wyrobionym guście i  wszyscy lubiący eksperymenty, zawsze znajdą dla siebie coś pysznego, przygotowanego przez naszych profesjonalnych barmanów.

W Tawernie niemal co dzień trwa impreza do białego rana – w tańcu towarzyszą nam złote przeboje grane na żywo przez zespół muzyczny lub najnowsze hity prezentowane przez DJ'a.
Zapraszamy na największy parkiet w Jastarni – na nim odbywają się imprezy disco lub zawsze popularne i nieśmiertelne dancingi do białego rana.

Prosto z kei przy Tawernie można odbyć rejs drewnianym kutrem wycieczkowym Passat7 z prawdziwymi marynarzami i sprawdzić czy uda się wędkowanie na dorsza.  -  UWAGA  -  kuter wychodzi w morze także przy silnych wiatrach !!   zobacz więcej

Na naszych stronach staramy się pokazać gdzie nad morze warto pojechać nie tylko by spędzać wakacje /lipiec sierpień/, ale też dokąd wybrać się nad Bałtyk w pozostałe miesiące roku.  Zapraszamy na Hel,  zapraszamy do Jastarni,  zapraszamy do Marina Klub.

Zapraszamy  ZIELONE SZKOŁY  do Klubu Marina : 
   - dla klas z Warszawy organizujemy autobus zabierający do 50 osób i przejazd do Jastarni ze zwiedzaniem  Malborka  
   - w programie przewidujemy też dwie wycieczki  1. do fokarium w Helu  2. do Trójmiasta

Jeśli chcecie Państwo uzupełniać wiedzę o naszej Marinie zaglądajcie też na stronę  kronika Mariny  ... i odwiedzajcie nas w Jastarni !